Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rozhodněte sami! Má pravdu?

26. 02. 2015 15:43:15
Chci reagovat na diskutující, kteří věří, že svoboda v rozhodování o sobě samém a o vlastních dětech není důležitá.(Můj předchozí článek) Nemusí se mnou souhlasit, ale proč nechtějí vidět a slyšet? Pár odpovědí na různá proč.

Anita Petek, Švýcarka, expert na očkování uznávaný i lékaři s profesorskými a mnoha jinými tituly. Ona sama lékařem není, prostudovala, ale, a analyzovala více než třicet tisíc stránek informací, studií a výzkumů, týkajících se očkování, jako prevence proti smrtelným nemocem. Začala zprávami a informacemi už o vzniku, nebo, chcete-li, objevu očkování. Dospěla k názoru, že očkování přináší více utrpení a smrti, než jakékoli jiné aktivity v oblasti „vědecké“ medicíny. Nabízím část jejích poznatků, které se stávají jen velmi těžce veřejně známými.

Vše odstartoval již v roce 1796 Edward Jenner a to očkováním proti pravým neštovicím. Následoval Luis Pasteur, 1885, vzteklina a pak Robert Koch, 1885 s očkováním proti tuberkulóze. Od té doby, tedy více než 200let se očkuje jen podle již dosti „vousatých“ a pro dnešní dobu nedostatečně prokázaných, zkušenostech o očkování a jeho účincích. Dodnes nikoho z mocných tohoto světa nenapadlo, prověřit znovu „studie“ těchto pánů dle moderních metod! Proč asi? Říká se, že hlavní roli hrají peníze.

Málokdo ví, jak se vlastně materiál pro očkování získává. Kultury pro očkování se jednak pěstují na zvířatech, vejcích a v krvi zvířat, ale také na usmrcených lidských plodech, které se, dle vyjádření farmakofirem „snadno a levně získávají.“ Jsou to hlavně vakcíny proti zarděnkám a planým neštovicím. Pouze Japonci to vzhledem k etice dělají jinak. Nahrazují lidský materiál psími ledvinami. Co vy na to? Ale i další způsoby výroby jsou drsné. Jsou známy HeLa buňky. To jsou buňky jedné pacientky (Henrietta Lacks), která onemocněla tak rychlou rakovinou, že to zaujalo i producenty vakcín a ti tyto buňky kvůli jejich extrémně rychlému růstu množí a z nich vytváří očkování. Nikomu nevadí, že rakovinové buňky jsou vlastně dodávány do těl zdravých lidí, zejména dětí! Dáte-li takto vyrobenou vakcínu do laboratoře, zjistí v ní, krom jedů i buňky rakoviny. (Prokázáno!) Dalším zdrojem jsou VERO buňky. Zvířecí rakovinové buňky z kočkodana zeleného. Všichni vědí co je kočkodan. Vakcíny proti chřipkám a třeba žloutence typu „A“ se získávají ze slepičích vajec. A nejlepší nakonec. Posledním trendem se stává vakcinace geneticky upravenými materiály. Tak jako u jednoho z posledních „módních“ očkování, očkování proti rakovině děložního čípku (HPV).

Zajímavá je i skutečnost, že se nemusí uvádět, co všechno vakcína obsahuje. Informovat se musí pouze o látkách „přidaných“ mezi vlastní výrobou a distribucí. Například firma MERK napsala na ampuli vakcíny proti žloutence typu „B“: „Obsahuje rekombinační viry a roztok kuchyňské soli.“To podivné slovo, rekombinační, znamená geneticky upravené). Pani Petek neváhala a zavolala na Institut Paula Ehrlicha, který schvaluje vakcíny (v Německu), aby se zeptala, co dalšího v ampuli je. K jejímu překvapení dostala odpověď, kterou opravdu nečekala. Pokud to není uvedeno v příbalovém letáku, neví ani tato instituce, co všechno tam je, protože je to výrobní tajemství výrobce! Jak tedy, a podle jakých pravidel, může tento ústav rozhodovat o tom, co je bezpečné pro lidi a co ne? Další telefonát do „IKS“ (dříve, dnes Swiss Medic) v Bernu a na obdobný úřad v Rakousku. Stejné odpovědi! Jak je toto možné?

98% látek, které očkování obsahuje, jsou nervové jedy! Jaké? Například Thimerosal. 48,9% čistá rtuť. Natriumtimerfonát. 43,7% čistá rtuť. 2-fenoxyetanol. Jed poškozující nervy a ledviny. Přitom je od roku 2000 zakázáno podávat dětem očkování obsahující právě rtuť! Ale jak to chcete zkontrolovat, pokud není povinností výrobce ani schvalujícím úřadům sdělit „recept“?

Dosavadní schéma vypadá takto: vyrobíme a prosadíme vakcínu (nelze kontrolovat, máme volné ruce), z očkovaných, hlavně dětí, se stanou pacienti. Pacientům podáme lék na utlumení nežádoucích účinků (hyperaktivita, poruchy chování, poruchy učení a další), třeba Ritalin. Ten má také své nežádoucí účinky! Takže to vyvážíme dalším lékem. Není to úžasný a nekontrolovatelný byznys? Stačí dobrá reklama a pár dobře odměněných lékařů a už to jede! Nikdy nekončící obchod a průmysl, který se dotahuje na ten zbrojní! Nejhorší na tom je, že jsme nuceni tímto způsobem poškozovat děti! Dítě, které je očkováno už po pár týdnech života, nikomu neřekne, co se mu děje. Pokud, totiž, nezemře rychle (většina případů Syndromu náhlého úmrtí není oním syndromem, ale reakcí na vakcíny), pozdější příznaky se lépe vysvětlí, třeba tím, že s poškozením se již narodilo a že to nemá s očkováním nic společného. Silné děti zůstanou s oslabenou imunitou, ty slabší umírají, nebo dožívají s výraznými zdravotními problémy, jako postižené.

V Německu, kde není očkování povinné, je ročně postiženo 600 až 800 dětí oním Syndromem náhlého úmrtí. Je prokázáno, že 2/3 těchto dětí bylo několik hodin, až 7 dní, před smrtí očkováno proti tetanu, záškrtu nebo proti černému kašli. Německý lékař, MUDr. Hartmann, zveřejnil svou práci, kdy sledoval a zjišťoval statistiky nahlášených těžkých komplikací po očkování. Došel k číslu 13 141, ale s tím, že je to pouhých pět procent případů, protože ostatní jsou lékaři nenahlášeny, nebo „vědomě nejsou spojovány“ s očkováním. Dopočítáte-li do sta procent, zjistíte, že celkový počet případů v jednom roce, přesáhne 26 tisíc. Znovu zdůrazňuji, v Německu není povinné očkování! Měsíc po zveřejnění byl vyhozen.

Ještě stále chcete své děti a sebe očkovat? Pokud ano, podívejte se na prezentaci pani Petek. Je sice v německém jazyce, ale má i české titulky.

https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk

Karel Veselý

Autor: Karel Veselý | čtvrtek 26.2.2015 15:43 | karma článku: 12.75 | přečteno: 699x

Další články blogera

Karel Veselý

Choďte k lékařům pouze s pevným přesvědčením, že víte, co vám je!

Dva měsíce problémů a různé diagnózy.....Ovšem žádná správná.....Dva měsíce tipování a málem zákrok s nevratným poškozením zdraví...Co dodat?

13.8.2015 v 10:45 | Karma článku: 26.85 | Přečteno: 1550 | Diskuse

Karel Veselý

Jak píše novinářka článek.......

Ptala se, zavolala a poděkovala. Chovala se slušně, ale stejně napsala co chtěla a ne to, co jí bylo sděleno. Tak pracuje novinářka...

19.7.2015 v 18:58 | Karma článku: 26.12 | Přečteno: 1123 | Diskuse

Karel Veselý

Ještě větší blbec než jsme doufali.....

Ještě větší blbec než jsme doufali.....Tak právě toto mi proběhlo hlavou při sledování debaty šéfa lékařské komory se zástupcem komory čínské medicíny......

22.6.2015 v 10:24 | Karma článku: 36.80 | Přečteno: 2318 | Diskuse

Karel Veselý

Norsko a děti aneb lidská havěť a její oběti.

Zadám-li do překladače Barnevern, objeví se výrazy rotující kolem péče o děti, sociální péče a podobně. Ale myslím si, že překlad nesedí.

13.5.2015 v 19:36 | Karma článku: 30.75 | Přečteno: 1087 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Dana Tenzler

Rychlejší než světlo – existuje nadsvětelná rychlost?

Rychlost světla je limitující rychlostí. Žádná informace se nemůže pohybovat rychleji než světlo ve vakuu. Přesto existují podmínky, kdy mohou mít částice hmoty nadsvětelnou rychlost. (délka blogu 5 min.)

23.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 21.93 | Přečteno: 689 | Diskuse

Dana Tenzler

Tekoucí písek – dá se v něm utopit?

Původně pevná země se najednou otevře, aby spolkla dům. Fikce nebo realita? Tekoucí písek je skutečně schopný pohltit celé domy. Dá se v něm utopit? (délka blogu 3 min.)

19.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 24.65 | Přečteno: 698 | Diskuse

Pavel Suk

Mochovce – jaderná elektrárna, nebo past na peníze

Dnešní článek bude věnován slovenské jaderné elektrárně Mochovce, která je ve výstavbě již od roku 1981. Podle plánů měly být v komplexu 4 jaderné reaktory VVER-440 ale během let došlo k událostem, které vedly ke zpoždění výstavby

18.10.2017 v 20:02 | Karma článku: 9.66 | Přečteno: 313 | Diskuse

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii-8.Bunkový genóm ako báseň. Posunieme „hranice“ života?

Ukázalo sa, že na procesy genetických zmien je možné, ba nutné, aplikovať princípy informatiky a kombinatoriky. Aké sú niektoré závery týchto empirických vied pre biológiu? - Je živá už molekula RNA? Kde vlastne začína život?

16.10.2017 v 17:08 | Karma článku: 7.50 | Přečteno: 115 | Diskuse

Jan Fikáček

Dnešní fyzice chybí.... více fyziky, aneb proč je matematika někdy fyzikálně slepá

Matematika je náš nejlepší "smysl", kterým vidíme nejhlouběji do světa elementárních částic, či nejostřeji do minulosti vesmíru. Tento superiorní "smysl" má ale, bohužel, i své "optické klamy" a nedostatky.

16.10.2017 v 9:07 | Karma článku: 24.30 | Přečteno: 613 | Diskuse
Počet článků 23 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1164
Jsem průměrný občan, který občas cítí potřebu, podělit se o svůj názor na věc s ostatními a tak zjistit, jestli jsem divný já a nebo ti, co je nechápu.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.